İştirakler

İŞTİRAKLER

Gül İnşaat A.Ş.
İstanbul’un silueti 30 yıldır Gül İnşaat tecrübesi ile şekil alıyor. Güçlü mimari kimliği ile Gül İnşaat; insanımıza daha yaşanabilir ve standardı yüksek yaşam alanları sunuyor. Gül İnşaat, İstanbulluların yaşam tarzını yönlendiren ve hayata değer katan projeler üretmenin gururu ile çalışmaya devam ediyor.

Projeler: Loca İstanbul, Sofa Bahçeşehir, İş Mekan, Terrace Garden, Bakırköy Konakları, Yeşilköy Konakları, Metro Port, Colorist.
Gül İnşaat LTD.
30 Yıldır inşaat sektörünün önemli aktörlerinden biri Gül İnşaat Mehmet Gül tarafından kurulmuş ve şimdi 4 oğlu Ahmet Gül, Metin Gül, Çetin Gül ve Nedim Gül başarılı projelere imza atarak Gül İnşaatı yarınlara taşıyor.

Projeler:Kalekent, Perla Vista AVM, Riverside gokturk, Flyinn,Capacity AVM, Historia, Pelican Mall, Luxist, Vista Konakları, Ataköy Suit, Yasemin Konakları, Costa Residenza, Villa Mare, Hilal Konakları, Kubist, Alto Casa, Pelican Hill, Akretip.
Gültaş İnşaat LTD.
Geçmişinden gelen deneyiminin gücü ile kurulan Gültaş İnşaat, sadece modern yapıları değil aynı zamanda modern yaşam anlayışını da inşa ediyor. Hızlı ve pratik olmayı gerektiren günümüz sosyal hayatında, insanın yaşam alanından bekleyeceği tüm çözümleri özgün mimari formları içinde sunan Gültaş İnşaat, yarattığı yaşam kompleksleri ile hayata kolaylık katıyor. Ayrıca üstün kaliteli malzemeyi üstün vasıflı iş gücü ile şekillendirerek projelendirdiği yaşam alanları, güvenli yatırım imkanı sunuyor.

Projeler: Perla Vista, Göktürk Suites, Büyükçekmece Konakları, İncirli Konakları, Loca, Liman Park, Gülpark Yaşam, Florya Gültaş Evleri, Halkalı Meydan
Liv Yapı
1983 yılında inşaat sektöründe faaliyetlerine başlayan Şahin İnşaat 2013 yılında Livyapı ismiyle güncellenerek, nitelikli yapı anlayışını, kusursuz alt yapı sistemleriyle birleştirir, yılların deneyimini insana saygı ilkesiyle buluşturur. Livyapı, deneyimli gayrimenkul uzmanlarının rehberliğinde alıcı ve satıcının memnuniyetini gözeten ve gayrimenkul sektörüne profesyonel bir soluk getiren farklı hizmet anlayışını sürdürmektedir.

Projeler:Kalekent, Holiday Inn Express – Airport, liv marmara, liv buyukcekmece, Göktürk Suites, Loca İstanbul, Perla Vista AVM, Colorist, Büyükçekmece Konakları.
Gül Proje
2005 yılında grup üyelerinden Gül İnşaat, Gültaş İnşaat ve Liv Yapı bir araya gelerek büyük ölçekli konut projeleri alanındaki çalışmalarını 'GülYapı' adı altında sürdürmeye başlamıştır. GülYapı kurulduğu günden bu yana nitelikli konut, büyük ölçekli iş merkezleri, alışveriş ve yaşam merkezleri gibi projeler geliştirmeye odaklanmıştır. İnşaat sektöründe güvenilirliği ve hizmet kalitesi ile öncü olmak, hem bugünün hem de geleceğin kuşaklarına doğal, çevre dostu yaşam alanları oluşturmak vizyonu ile GülYapı, bugüne kadar Rose Marine, Rose Marine Residence, Skyport, Otoport, İş Batı ve Kavaklı Konakları gibi başarılı projelere imza atmıştır.

Projeler: Vira İstanbul, Tempoint, Eyüp Park, Güneşli Park, Güneşli Park Gardenya ve Avcılar Park.